Gwarancja

Warunki gwarancji na usługi oraz materiały

Gwarancja na materiały eksploatacyjne oryginalne

Gwarancja producenta materiału eksploatacyjnego obejmuje produkty które nie przekroczyły 15% pozostałej żywotności materiału oraz są nadal w określonym przez producenta terminie przydatności (okresie gwarancji). Gwarancję producent realizuje w terminie 14 dni roboczych od przyjęcia reklamacji. Sczegóły odnośnie gwarancji można znaleźć na stronach www producenta danego materiału, np HP -> http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=pl&lc=pl&dlc=pl&docname=c02901982

Gwarancja na materiały eksploatacyjne – zamienniki

Wszystkie sprzedawane przez nas materiały objęte są gwarancją do 3 lat od daty sprzedaży lub do pozostałego stanu do 15%. W przypadku reklamacji toner/tusz w którym pozostało minimum 75% materiału zostanie Państwu wymieniony „od ręki” na nowy egzemplarz.

Gwarancja na usługi

Na wszystkie naprawy przeprowadzone przez nasza firmę otrzymują Państwo od 3 do 6 miesięcy gwarancji. Części wykorzystane w naprawie objęte są różnymi okresami gwarancji zależnie od producenta danego elementu (od 6 do 12 miesięcy)

Gwarancja na drukarki używane

Minimalny okres gwarancji na sprzedawane przez nas urządzenia i drukarki używane wynosi 6 miesięcy. Zależnie od modelu okres gwarancji wydłuża się do 12 miesięcy. Gwarancja obejmuje uszkodzenia spowodowane naturalną eksploatacją oraz zużyciem materiałów. Materiały eksploatacyjne objęte są osobną gwarancją.